top of page
IBUPAR FORTE 400 mg 10 tabletek

IBUPAR FORTE 400 mg 10 tabletek

IBUPAR FORTE 400mg - lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy, przeciwzapalny, tabletki, 10 sztuk

IBUPAR FORTE 400 mg - skład:

1 tabletka zawiera ibuprofen 400 mg oraz substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia ziemniaczana, krzemu dwutlenek koloidalny, kroskarmeloza sodowa, alkohol poliwinylowy, sodu laurylosiarczan, sodu stearylofumaran.

Skład otoczki: hypromeloza, hydroksypropyloceluloza, makrogol 4000, lak z żółcienią pomarańczową, czerwień koszelinowa.

Wskazania:

Preparat stosowany w bólach słabych i umiarkowanych różnego pochodzenia: bóle głowy, bóle zębów, mięśni, kości, stawów, bóle pourazowe oraz towarzyszące przeziębieniu i grypie, gorączce różnego pochodzenia, w bolesnym miesiączkowaniu, łagodzi objawy przeziębienia i grypy.

Dawkowanie:

1 tabletka po 400 mg jednorazowo lub 3 do 4 razy na dobę w miarę potrzeby. Leku nie należy stosować dłużej niż 10 dni w leczeniu bólu oraz 3 dni w leczeniu gorączki bez konsultacji z lekarzem.

Przeciwwskazania:

  • nadwrażliwość na składniki preparatu,
  • czynna lub występująca w przeszłości choroba wrzodowa,
  • ciężką niewydolność wątroby, nerek, serca,
  • występujące w przeszłości objawy alergii po przyjęciu leków z grupy NLPZ.
    4,50 złCena
    Sztuk

    508097214

    • Facebook
    • Twitter
    • LinkedIn

    ©2021 by Apteka Drofarm. Stworzone przy pomocy Wix.com

    bottom of page