top of page
Fervex smak malinowy 12sasz.

Fervex smak malinowy 12sasz.

Fervex

smak malinowy, 12 saszetek

Skład 1 saszetki:

  • Paracetamol 500 mg,
  • Maleinian feniraminy 25 mg
  • Kwas askorbowy 200 mg

Właściwości :

Fervex o smaku malinowym to kompleksowy lek na objawy przeziębienia i grypy do spożycia w formie gorącego płynu (zawartość saszetki rozpuszczona w wodzie).

Warto podkreślić, że gorący lek Fervex, jako jedyny na rynku, ma tak lubiany przez Polaków malinowy smak.

Rozgrzewający napój łączy w sobie działanie aż trzech składników aktywnych: paracetamolu, feniraminy oraz witaminy C.

  • paracetamol likwiduje gorączkę i bóle, które towarzyszą infekcjom: bóle głowy, bóle gardła, bóle mięśni
  • feniramina zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa oraz wytwarzanie i wyciek wydzieliny z nosa , hamuje odruch kichania oraz łzawienie
  • witamina C skraca czas trwania objawów przeziębienia

Sposób użycia :

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 15 lat: 1 saszetka 2 lub 3 razy na dobę.

Przerwy w podawaniu dawek powinny wynosić co najmniej 4 godziny.

Ostrzeżenie:

Nie należy stosować leku FERVEX , jeśli występuje: nadwrażliwość (uczulenie) na substancje czynne lub którąkolwiek z substancji pomocniczych, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, jaskra z wąskim kątem, rozrost gruczołu krokowego z utrudnionym oddawaniem moczu, wiek poniżej 15 lat.

Jeżeli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien

skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem leku.

Podmiot odpowiedzialny :

A&D Pharma Poland Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 146 D

Warszawa

    25,50 złCena
    Sztuk

    508097214

    • Facebook
    • Twitter
    • LinkedIn

    ©2021 by Apteka Drofarm. Stworzone przy pomocy Wix.com

    bottom of page